Eldoradoskupina tradiční i netradiční trampské písně

Obsazení

Tomáš Pergl

mimořádně hlasově vybavený sólový zpěvák, skvělý muzikant a multiinstrumentalista se záviděníhodnou melodickou i harmonickou invencí. Mandolina, brač, akordeon, kytara, piáno, kapelník ELDORADA, autor desítek písní a scénických hudeb. Osada Údolí děsu, Lidová konzervatoř obor zpěv a skladba, dříve zpěvák Orchestru Zdeňka Bartáka, Karla Vlacha, Big-bandu AUSu, mnoho desítek nazpívaných titulů s Ostravským rozhlasovým orchestrem, další profesionální i příležitostná seskupení. Aktuálně pracuje jako velmi aktivní důchodce na cyklu svých profilových alb, napsal a točí s Jitkou Molavcovou CD s hudebními pohádkami pro děti a externě spolupracuje se svými kolegy jako režizér ozvučení a zvukový designer v Českém rozhlase Praha.

 

Zdeněk „Sady“ „Medvěd“ Sadovský

letitý Tomášův přítel a kumpán (vlevo na černobílé fotce s Tomášem, kdy sjížděli Lužnici v almaře), akustická i elektrická kytara a zpěv. Původně člen několika beatových seskupení, orchestru Zdeňka Bartáka staršího, nedostižný a neúnavný hráč a zpěvák na večírcích, zábavách, svatbách a slezinách. Profesí evropský patentový zástupce.

 

Jiří Litoš

poctivý a spolehlivý člověk i muzikant - housle, banjo, kytara, mandolina, perkuse a zpěv. Zaměstnán jako externí režisér ozvučení v Českém rozhlase Praha. Nastoupil po odchodu Ivana Černého v roce 2004.

 

Petr „Řetěz“ Šplíchal

bicí nástroje a "zpěvák písní deklamačních", interpret v rozhlase nejhranějšího hitu "Zakazuje se!", příležitostný foukací harmonikář a kytarista, principál amatérského divadélka Řešeto, bavič a recesista, organizátor srandy všeho druhu, dříve skupiny Pacifik a Taxmeni, aktuálně vystupuje i se Zelenáči. Začínal jako zvukový mistr v Českém rozhlase Praha, dnes režizér ozvučení tamtéž.

 

Václav Balák

foukací harmonika, lodní a lokomotivové píšťaly, magnet na slabší polovinu lidstva a zpěv. Dříve člen skupiny Sejfy a Sklepníci, užívá si zaslouženého odpočinku, byv dříve zaměstnáním jako velitel stanice hasičského záchranného sboru pražského Dopravního podniku

 

Vít Popp

benjamínek souboru, vyučený pianista a varhaník, baskytarista samouk. Dříve korepetitor, kapelník Big-bandu AUSu, hudební režizér Supraphonu, od 1990 ředitel soukromé společnosti České hudební nástroje. Věnuje se též dovozu vín. Přítel členů ELDORADA od jaktěživa, inaugurován do kapely po odchodu Zádi na jaře 2013.

Aktuality

Celosvětové setkání ke 100 letům trampingu, Pikovice
15.9.2018
Galakoncert začíná již v 10:00, ELDORADO hraje od 13:00!
více
ELDORADO na Sázavafestu
28.8.2018
Multižánrový festival hostí na Muzikus stage i Eldorado, zahrajeme 40 minutový blok "starobylých" písní trempských i swingových.
více
Konec RIKATADA na Palmovce
21.6.2018

Svět se vyvíjí po všech stránkách, některé jsou pozitivní, některé negativní a některé mají více úhlů pohledu. Jednou z nich je konec našeho pravidelného účinkování v Rikatadu, resp. Hudebním klubu Palmovka, resp. souromém kuřáckém klubu Libertas........ Měli jsme ten prostor rádi, byli tam skvělí zvukaři (dodatečně díky!!!), kam se však klub vyvíjel, to umíte posoudit všichni Vy, kdož jste za tam za námi či za jinými kapelami docházeli. Možná výměna majitele a rekonstrukce pomůže, Country klub však zjevně zhynul jednou provždy. Pravidelně se tedy budeme vídat jen na Vodárně a pokusíme se pro Vás najít další alternativní prostor.
Vaše ELDORADO

více

Výběr z fotogalerie

Copyright © 2013 - 2021 el-dorado.cz, Tvorba webových stránek: Solari.cz
Kontakt: Tomáš Pergl, mobil: +420 603 529 537 , email: email, www.el-dorado.cz